Mūsų sertifikuoti pastatai

[the_grid name=”Mūsų sertifikuoti pastatai (pilnas)”]

Energetinis sertifikatas išduotas pastatams, kuriems nuo 2013 metų pradžioje įsigalioję Statybos įstatymo pakeitimai numatė, kad parduodamam ar nuomojamam nekilnojamajam turtui turi būti atliktas sertifikavimas , kuriame nurodoma, kiek energijos suvartoja pastatas. Energetinis sertifikatas nekilnojamojo turto savininkui suteikia galimybę savo turtą parduoti brangiau, jei šis įvertintas aukštesne naudingumo klase. Taip pat energetinis sertifikatas suteikia išsamią informaciją apie pastato energijos sąnaudas ir padeda siekti efektyvesnio jų panaudojimo, taupyti kaštus.

Esame dėkingi visiems mūsų klientams, kurie pasitikėjo ir darbus patikėjo mūsų specialistams. Šiame puslapyje galite įsitikinti, jog turime patirties ir praktikos atliekant sertifikavimą didžiuliuose pastatuose, reikalaujančiuose ypatingų žinių ir profesionalumo.

Ką parodo energetinis sertifikavimas?

Pastatai, kuriems buvo atliktas  sertifikavimas,  gavo ne tik tai paliudijantį sertifikatą, bet ir buvo įvertinti energetinio naudingumo klase (nuo A iki G)., kuri suteikia pastato savininkui informaciją apie energines savybes, reikalingas energijos sąnaudas. Energetinis sertifikatas – tai informacija apie pastato sumines energines sąnaudas. Dažniausiai sertifikavimas  atliekamas siekiant sumažinti pastato energinį suvartojimą. Po mūsų kompanijos atliktų darbų, įmonės, žinodami tikslią informaciją apie pastatų energijos sąnaudas, gali pasiekti savo tikslų, mažindami jas ir taip pasiekdami ekononomiškai naudingų rezultatų, sutaupydami lėšų.

Jei Jus domintų energetinis sertifikatas,  mūsų paslaugų kainos ir detalesnė informacija, maloniai kviečiame susisiekti telefonu : 8 686 53020 arba el.paštu info@kskompanija.lt Dirbame greitai ir kokybiškai visoje Lietuvoje!

Atnaujinta redagavo administracija

Į viršų
Skip to content