Angarų statyba – greičiau ir lengviau nei Jūs galvojate

Angarų statyba – greičiau ir lengviau nei Jūs galvojate

Angarų statyba. Pastebima, kad sparčiai didėja išduodamų leidimų skaičius statyti negyvenamuosius pastatus. Mūsų įmonė taip pat sulaukia vis daugiau užklausų dėl angarų statybos. Daugelis įmonių nusprendžia statyti savo nuosavus angarus. Tai daug efektyviau nei nuomotis. Nes senieji angarai jau neatitinka daugelio reikalavimų. Taip pat angarų nuomos kainos vis didėja ir didėja.

Angarų statyba

Dažnai mūsų klientai pamatę statybos terminus pasiteirauja ar tik mes nesuklydome, ar per tokį trumpą laiką galima pastatyti angarą. Statybos aikštelėje konstrukcijų nereikia nei virinti, nei pjaustyti. Jos tuojau pat gali būti montuojamos. Visi rėmai ir sijos atvežami jau su reikalingomis montavimo angomis, todėl didelį angarą galima pastatyti per rekordiškai trumpą laiką. Galime pasidžiaugti, kad statybos trukmė nepriklauso nuo permainingo oro.

Visa tai tapo įmanoma ir lengvai įgyvendinama nuo tada kai tapome įmonės „ASTRON“ oficialiais atstovais Lietuvoje. Tuomet angarų statyba tapo greita ir kokybiška.

Mes angarų statyboje naudojame „Astron“ suprojektuotas ir pagamintas metalo konstrukcijas.

Astron gamybos sistema suteikia galimybę kiekvienam klientui rinktis tai ko jis pageidauja. Reikia nedidelio angaro – jį pastatysime su minimaliomis sąnaudomis. Reikalingas didelis angaras – be papildomų atramų galime pastatyti iki 100 m.

ASTRON pastatai projektuojami individualiai, pagal kiekvieno kliento poreikius, ir gali būti nuo 10 iki 100 m pločio be papildomų vidinių atramų.

O dar kiekvienas klientas individualiai gali pasirinkti apdailos elementus, angaro spalvą. Taip pat kliento pageidavimu galime derinti ir visiems įprastas ir tradicines statybos medžiagas, tokias kaip plytos, medis irk t.

Ar žinote, kad ASTRON yra Europos pastatų lyderis. Taigi bendradarbiaudami su mumis Jūs bendradarbiaujate su daugiau nei kelis šimtus tūkstančių užsakovų turinčia kompanija. ASTRON  gamykla yra įsikūrusi Liuksemburge. Ši gamykla  gali didžiuotis  savo modernumu ir technologinėmis naujovėmis. Turėdamas aukščiausio lygio logistikos sistemą ASTRON visada laiku pagamina ir pristato užsakovams aukščiausios kokybės pastatus.

Tad jei turite klausimų apie angarų statybą nedelsdami susisiekite su mumis ir kvalifikuoti specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją.

Mes dirbame Jums!

Į viršų
Skip to content