Norite šilto būsto? Atlikite termoviziją.

Norite šilto būsto? Atlikite termoviziją.

Termovizija

Termovizija.
Dažnai į mus besikreipiantiems klientams kyla įvairių klausimų, kas yra termovizija, kaip ji atliekama. Tad žemiau pateikiame atsakymus į dažniausiai pasitaikančius klausimus.

Kur galima būti taikoma termovizija?

Termovizija gali būti taikoma daugelyje pramonės sričių. Atlikus termovizinį tyrimą galima įvertinti statybos kokybę, pamatyti defektus, kiekybiškai įvertinti šilumos nuostolius. Šis tyrimas laikomas nepamainomu vertinant ugniai atsparių medžiagų efektyvumą, netgi galima karšto vandens tiekimo sistemoje nustatyti izoliacijos pažeidimo vietas. Žodžiu, šio tyrimo pritaikymo spektras labai platus.

Kaip atliekamas termovizinis tyrimas?

Termovizinis tyrimas atliekamas specialiu prietaisu, kuris vadinamas termovizoriumi. Termovizoriai – tai įrenginiai, gebantys per atstumą fiksuoti infraraudonosios spinduliuotės intensyvumo pasiskirstymą kūno paviršiuje. Šis prietaisas fiksuoja šilumos intensyvumą. Ir vienas šių didžiausių šio prietaiso privalumų, kad nereikalingas joks tiesioginis kontaktas, viskas vyksta per atstumą. Tai tarsi policininko radaras, kurį tereikia nukreipti norima linkme ir matai kas vyksta. Ir šis nuostabusis prietaisas yra „labai protingas“, nes jis supranta ir parodo, kurioje statinio vietoje temperatūra yra žemesnė. Tad pasitelkę naujas technologijas, jūs savo būstą išvysite “kitomis akimis”. O jei rimtai sakant tiesiog matysime tai ko plika akimi pamatyti neįmanoma.

Ar man reikalingas termovizinis tyrimas?

Šiuo metu, atliekant namo sertifikavimą ir išduodant energetinio naudingumo sertifikatą, nėra valstybės nustatytas reikalavimas, kad temovizinis tyrimas privalomas. Tačiau jei norite sužinoti, pro kurias vietas iš Jūsų namo „pabėga“ šiluma, termovizinis tyrimas labai rekomenduojamas. Žinodami problemines būsto vietas ir jas sutvarkę galėsite daug sutaupyti. Taip pat jei jums meistrai pastatė namą plika akimi sunku įvertinti jo kokybę. O štai šis tyrimas, „kaip ant delno“ parodys visą statybos kompanijos kompetenciją. Taip pat specialistai rekomenduoja šį tyrimą atlikti prieš perkant naują būstą. Prieš priimant sprendimą svarbu sužinoti ar naujas būstas bus šiltas, jaukus.

Kada galima atlikti termovizijos tyrimą?

Termovizijos tyrimą palankiausia atlikti esant 13 laipsnių temperatūros skirtumui. Tad jei, pavyzdžiui lauke yra apie 0 laipsnių Celsijaus, o patalpose 15 ar daugiau laipsnių, tada termovizijos tyrimas bus kokybiškas ir rezultatais bus teisingi. kad tyrimas būtų kokybiškas ir teisingas neužtenka vien tik klimato sąlygų. Svarbu, kad tyrimą atliktų specialistas, kuris yra atestuotas darbui su termovizoriumi. Taip pat turimas termovizorius turėtų pakankamą raišką ir jautrumą termovizinėms nuotraukoms fiksuoti;

Tad jei jus domina termovizijos tyrimas arba turite klausimų mielai prašome susisiekti su mumis ir mes Jūsų klausimus paversime atsakymais

Į viršų
Skip to content