Vidaus apdaila

 
         

VIDAUS APDAILA

Jei Jūsų butui, namui ar pastatui reikalingi apdailos darbai , mūsų profesionalų komanda pasiruošusi Jums padėti. Atliekame visus sienų, lubų ir grindų apdailos, tinkavimo, dažymo ar betonavimo darbus. Viskas iš vienų rankų, kokybiškai ir laiku – tai mūsų pažadas, kurį tęsime kiekvieną kartą prisiimdami atsakomybę atlikti naujus darbus. Nesvarbu, ar tai būtų tiesiog paprastas tapetavimas, ar sudėtingas grindų betonavimas – galite būti užtikrinti, kad kiekvieną iš jų atliksime maksimaliai profesionaliai.

 

  Mūsų teikiamos apdailos paslaugos

· Grindų ir sienų šiltinimas įvairiomis medžiagomis

·  Sienų apdaila : tinkavimas, dažymas ir tapetų klijavimas

· Tinkuotų sienų glaistymas

· Gipskartonio sienų ir lubų montavimas ir glaistymas

· Langų ir durų apdaila

· Grindų betonavimas ir grindų dangos klojimas

· Plytelių klijavimas

 

  Apdailos kainos

Apdailos   kainos  dažniausiai priklauso nuo Jūsų pasirinktų medžiagų ir ploto, kuriame apdaila bus atliekama. Mūsų profesionalai patars Jums, kada galima optimizuoti vidaus apdailos  išlaidas, o kada to nevertėtų daryti, nes gali nukentėti darbo kokybė ir ilgaamžiškumas dėl pasirinktų pigesnių medžiagų. Konkrečią kainą galite sužinoti susisiekę su mumis žemiau nurodytais kontaktais. Išsiaiškinę Jūsų poreikius ir galimybes,apskaičiuosime visų darbų ir medžiagų kainą, maloniai patarsime ir atsakysime į kilusius klausimus.

 

Jei Jus domina vidaus apdaila ar apdailos kainos , maloniai kviečiame susisiekti telefonu: 8 686 53020  arba el.paštu: info@kskompanija.lt .

TURITE KLAUSIMŲ – KLAUSKITE EKSPERTŲ

Abejojate dėl kokybės ar paslaugų suteikimo termino?
Susisiekite su mumis dabar ir gaukite nemokamą konsultaciją! Atsakysime į visus klausimus ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą!

 8 686 53020

  info@kskompanija.lt

Skype: kskompanija