Sutapdintų stogų dengimas

     

 

 

SUTAPDINTŲ STOGŲ DENGIMAS

 

Kas yra sutapdinti stogai?

 

Sutapdintas stogas  – tai dar kitaip vadinamas plokščiasis stogas, kuris dažniausiai naudojamas pramoniniuose, daugiabučiuose ar visuomeniniuose pastatuose. Įprastai individualių namų statyboje tokie stogai  nenaudojami arba naudojami labai retai.

Šio stogo konstrukcijos yra įrengimas yra dažnai paprastesnis nei šlaitinio, tačiau labai svarbu, kad darbus atliktų profesionalūs ir patyrę stogdengiai . Jie parinks reikiamas ir kokybiškas medžiagas,sumontuos reikalavimus atitinkančias konstrukcijas, kurios sumažins vandens pratekėjimo riziką į pastato vidų, atsirandančią dėl nedidelio stogo nuolydžio.

Mūsų stogdengiai  dirba laikydamiesi visų stogų konstrukcijų projektavimo ir įrengimo reglamente STR 2.05.02:2008 „Statinių konstrukcijos. Stogai “ numatytų sąlygų.

 

Kokius privalumus turi sutapdinti stogai?

 

Pagrindinis šios stogų dangos įrengimo privalumas – tai galimybė visose palėpinėse ar viršutinio aukšto patalpose išlaikyti vienodą aukštį. Sutapdinti stogai priešingai nei šlaitiniai yra įrengiami su minimaliu nuolydžiu, dėl kurio pastato vidaus erdvė beveik visai nesumažėja. Tokio stogo dėka galima išnaudot ivisą pastogės plotą.

Kita vertus,minėtos stogų dangos  įrengimas individualiame name – tai modernios konstrukcijos namų bruožas, paplitęs visame pasaulyje. Nors Lietuvoje gyvenamųjų namų statyboje tokio tipo stogų dangos  montuojamos rečiau, tai suteikia pastatui šiuolaikinę stilistiką ir išskirtinę išvaizdą.

Sutapdintas stogas  gali būti išnaudojamas kaip plotas terasai. Kadangi jo danga yra praktiškai lygi, stogą galima išnaudoti įrengiant terasą ar panašios paskirties erdvę.

Šiuolaikinių technologijų dėka šie stogai išsiskiria padidėjusiu apsaugos nuo ugnies lygiu. Tai puiki alternatyva renkantis tarp šlaitinio stogo, o eksploatacinės savybės tiesiog stulbinamos –galimybė džiaugtis stogu be problemų iki keturiasdešimties metų!

 

Sutapdinto stogo šiltinimas

 

Sutapdintas stogas  –šiuolaikiškas pasirinkimas. Tačiau svarbi ir akiai nematoma pusė – tai yra stogo   šiltinimas . Tam naudojamos gerai šilumą ir apkrovas sulaikančios akmens vatos plokštės, kurios pasižymi ilgalaike eksploatacija.

Stogo šiltinimas  paprastai įrengiamas vienu arba dviem sluoksniais. Tai priklauso nuo stogo būklės arba naujumo. Nauji stogai dažniausiai šiltinami dvisluoksne šilumos izoliacijos sistema. Tokiu būdu galima padidinti šilumos kiekį ir sumažinti stogo konstrukcijos kainą.

 

Mūsų, ilgametę patirtį turintys stogdengiai , kokybiškai atlieka šiuos darbus:

  • Sutapdintų - plokščių  stogų dengimas ,
  • Sutapdintų - plokščių  stogų šiltinimas ,
  • Sutapdintų - plokščių  stogų remontas .

 

Daugiau informacijos apie tai, kaip atliekamas stogų šiltinimas  ar sutapdinto stogo įrengimas suteiksime Jums susisiekus su mumis telefonu 8 686 53020  arba el.paštu: info@kskompanija.lt .

TURITE KLAUSIMŲ – KLAUSKITE EKSPERTŲ

Abejojate dėl kokybės ar paslaugų suteikimo termino?
Susisiekite su mumis dabar ir gaukite nemokamą konsultaciją! Atsakysime į visus klausimus ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą!

 8 686 53020

  info@kskompanija.lt

Skype: kskompanija