Pastatų sertifikavimas

Kas tai yra pastatų sertifikavimas ?

Pastatų sertifikavimas,   tai reglamentuotas procesas, kurio metu nustatomas pastato energijos sunaudojimas, įvertinamas pastato energinis naudingumas priskiriant pastatą energinio naudingumo klasei ir išduodamas pastato energetinio naudingumo sertifikatas .

 

Pastatų sertifikavimas turi būti atliktas:

  •  prieš pripažįstant pastatą ar jo dalį tinkamais naudoti;
  •  jei pastatas parduodamas ir jo sertifikato galiojimo laikas pasibaigė arba pastatas nebuvo sertifikuotas, sertifikavimas turi būti atliktas prieš įforminant pastato pardavimą;
  •  jei pastatas išnuomojamas ir jo sertifikato galiojimo laikas pasibaigė arba pastatas nebuvo sertifikuotas, pastatų sertifikavimas   turi būti atliktas prieš įforminant pastato nuomą.
  •  jei pripažįstama tinkama naudoti naujai statomo ar kapitaliai renovuojamo pastato dalis, kuri gali būti naudojama neatsižvelgiant į tai, ar likusių dalių statyba užbaigta, šios pastato dalies sertifikavimas privaloma.

 

Pastato energinio naudingumo sertifikavimas atliekamas šia   tvarka:

1. Energinio naudingumo sertifikavimo procedūra prasideda nuo prašymo sertifikuoti pastatą priėmimo.

2. Pasirašoma sutartis tarp užsakovo ir kliento.

3. Pastato apžiūra. Duomenų apie pastato būklę surinkimas.

4. Užsakovo pateiktų dokumentų analizavimas (registrų centro išrašas, pastato projektas, kadastrinių matavimų byla ir kita).

5. Energinio naudingumo  skaičiavimas, duomenų pateikimas užsakovui.

6. Energetinio naudingumo sertifikatas   yra išduodamas per 1-5 dienas, po sertifikavimui atlikti reikalingų dokumentų pateikimo dienos.

 

 

Jei Jus domina pastatų sertifikavimas , maloniai kviečiame susisiekti: 8 686 53020  arba el.paštu: info@kskompanija.lt . Dirbame greitai ir kokybiškai visoje Lietuvoje!

 

TURITE KLAUSIMŲ – KLAUSKITE EKSPERTŲ

Abejojate dėl kokybės ar paslaugų suteikimo termino?
Susisiekite su mumis dabar ir gaukite nemokamą konsultaciją! Atsakysime į visus klausimus ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą!

 8 686 53020

  info@kskompanija.lt

Skype: kskompanija