Energetinis sertifikavimas

 

ENERGETINIS SERTIFIKAVIMAS

 

Energetinis sertifikavimas   – tai procesas, kurio metu yra nustatomas pastato energijos suvartojimas. Kiekvienam pagal reglamentą įvertintam pastatui yra skiriama tam tikra energetinio naudingumo klasė (nuo A iki G) ir suteikiamas tai patvirtinantis sertifikatas.

Nuo2013 m. sausio 9 d. įsigalioję nauji Statybos įstatymo pakeitimai numato, kad parduodant ar nuomojant nekilnojamąjį turtą yra būtina nurodyti, kiek energijos suvartoja pastatas.

Energinis sertifikatas  nekilnojamojo turto savininkui suteikia galimybę savo turtą parduoti brangiau, jei šis įvertintas aukštesne naudingumo klase.

 

Energetinis sertifikavimas atliekamas pagal tokią tvarką:

 

1.  Kad Jums būtų suteiktas energetinio naudingumo sertifikatas , pirmiausiai turite pateikti prašymą,susisiekę su mumis telefonu + 370 686 53020 arba el.paštu info@kskompanija.lt .

2.  Pasirašę darbų vykdymo sutartį ir gavę pastato dokumentus, atvykstame apžiūrėti pastato.

3.  Patikriname Jūsų pateiktus dokumentus: pastato projekto ir kadastrinių matavimų bylą.

4.  Atliekamas energinis sertifikavimas   – skaičiuojamas pastato energinis naudingumas , gauti duomenys perduodami Jums, įvertinamos priemonės pastato naudingumui pagerinti.

5.  Galiausiai Jums suteikiamas energetinis sertifikatas .

6.  Verta žinoti, kad energetinio naudingumo sertifikatas galioja ne ilgiau kaip 10 metų nuo jo išdavimo.

 

 Kiek trunka ir kiek kainuoja energinis sertifikavimas?

 

Pirmiausia tai priklauso nuo pastato, kuriam reikalingas energetinis sertifikatas. Jei skaičiuojamas buto naudingumas, procesas gali trukti apie kelias valandas, o jei namo – tai gali trukti visą darbo dieną.

Energinis sertifikavimas   nėra brangus ir priklauso nuo pastato ploto. Kuo jis didesnis, tuo sertifikuojamo pastato sertifikavimo kvadrato kaina yra mažesnė. Dėl tikslesnių kainų maloniai kviečiame susisiekti telefonu + 370 68653020  arba el.paštu info@kskompanija.lt .

 

Atlikus energinio naudingumo sertifikavimo skaičiavimus,  energetinio naudingumo sertifikatas  yra išduodamas per 1-5 dienas, po sertifikavimui atlikti reikalingų dokumentų pateikimo dienos.

 

 Jei Jus domina pastatų energetinis sertifikavimas , maloniai kviečiame susisiekti: 8 686 53020  arba el.paštu: info@kskompanija.lt . Dirbame greitai ir kokybiškai visoje Lietuvoje!

 

TURITE KLAUSIMŲ – KLAUSKITE EKSPERTŲ

Abejojate dėl kokybės ar paslaugų suteikimo termino?
Susisiekite su mumis dabar ir gaukite nemokamą konsultaciją! Atsakysime į visus klausimus ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą!

 8 686 53020

  info@kskompanija.lt

Skype: kskompanija